אולם תצוגה

איכות, זמינות ושירות – זו האמנות שלנו

נשיאים, שרים, ראשי ערים, רבנים, שועי עולם, תורמים, נדיבים ועוד רבים, קיבלו את תעודות ההוקרה הייחודיות של בית האמן.

בזכות הייחודיות של כל מוצר שלנו, מגוון החומרים והאפשרויות ליצור תעודת הוקרה אישית. בגלל הזמינות של הסטודיו ואנשי הצוות שיעשו הכל כדי שתהיו מרוצים.

קראו עוד על תעודות הוקרה מבית גרפיכץ.

הקודם
הבא
תעודות הוקרה והערכה למוסדות וארגונים

ברוכים הבאים לאולם התצוגה של גרפיכץ סטודיו לאמנות יהודית. פה תמצאו סקירה קצרה אודות מחלקות הייצור הייחודיות של הסטודיו. 

קופות צדקה - ייחודיות זה המפתח ללב התורם

קופות צדקה רבות מיוצרות בסטודיו מדי שנה. אנו מטביעים את לוגו הארגון, מסר אישי. יש ארגונים שיעדיפו לתת לכל תורם קופה אישית עם תמונות משפחתו ע"ג הקופה ויש אחרים שיתנו לתורמים קופה בעיצוב מיוחד ושימושי. בין אם זו קופת צדקה להדלקת נרות משולבת תפילה לבנים ובין אם זו קופת השקל היומי, לכולן מראה יוצא מגדר הרגיל שמייחד את הקופה שתניב למוסד גמול רב יותר מקופה סטנדרטית שכל אחד מקבל. 

נוי בית הכנסת | לוחות הנצחה | שילוט זו אמנות

משלטי הנצחה קטנים ואישיים בצורות ייחודיות ובתוספת נר נשמה אלקטרוני וכלה בלוחות הנצחה ענקיים המכסים קירות. כל פרט קטן עושה את הלוח הענק למרהיב עוד יותר. בסטודיו שלנו תקבל יחס אישי וליווי צמוד עד לקבלת פריט נוי בית כפי בקשתך. גודל, צורה, תוספות מיוחדות ותאורה הן רק חלק מאפשרויות רבות. 

תעודות מבית גרפיכץ - זו הוקרה!

תעודות הוקרה הינן עולם בפני עצמו. יש תורם שיעדיף לתלות על הקיר בעוד חברו יעדיף כמזכרת על שולחן משרדו. האחד תורם גדול שבנה את הבניין, אך אנו לא שוכחים גם את אלו שנתנו בכל כוחם מהונם להצלחת הפרוייקט. לכל תורם מגיע לקבל תעודת הוקרה ייחודית. לא רק כדי שיזכור אותך בפרוייקט הבא שלך, אלא כדי שלא ישכח שחשבתם עליו בחזרה לפרטי פרטים.

דינרים וערבי הוקרה

פרטים רבים מרכיבים את ארועי ההתרמה ומסע הגיוס לטובת מוסדות, ארגונים ופרוייקטים שונים בחברה שלנו. מנהל יקר! הכנס לסטודיו שלנו ובנה לכנס שלך מתנות יודאיקה מפוארות וייחודיות בייצור מקומי. צוות הסטודיו ילווה אותך משלב ההכנות לאירוע ולאחריו.

כל מוצר פופ - קורן!

מוצרי פופ איכותיים. עד כמה שנשמעת גלריית "מוצרי פופ" כמו סין… זה הכי רחוק המציאות. בסטודיו אנו מפיקים מוצרי פופ לקהל הרחב ולבעלי עסקים. החל ממחזיקי מפתחות, מתקנים לדפי ממו, שלטים לדלת ועוד, והכל באיכות ללא פשרות. מאז נוסדה גרפיכץ, מוצרי הפופ היוו את אבן היסוד לקשר שלנו עם הקהל הרחב.

מטיול מאורגן למפלי הניאגרה ועד ישראל - מתנות לועדי עובדים

גרפיכץ מייצרת מתנות לוועדי עובדים. אנו מייצרים מתנות אישיות בכמויות. בין לקוחותינו "איזי טורס" – חברת תיירות במזרח ומערב ארה"ב. מ"טיול מאורגן למפלי הניאגרה" ועד המדבר המערבי. גרפיכץ ייצרה עבור העובדים והתיירים מתנות אישיות מרגשות.